Ana içeriğe git

12 Eylül Darbesinin Nedenleri ve SonuçlarıDevam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     Bugün 30 Eylül: YAŞASIN ÖZGÜR ABHAZYA!..Devam oku     12 Eylül Darbesi ve Darbe ÇocuklarıDevam oku     8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     DÜN MADIMAK'I YAKTILAR, BUGÜN HER YERİ!Devam oku     21 MAYIS Soykırımdır, Sürgündür, Asimilasyondur!Devam oku     1 MAYIS’ta Emeğimizle ve Kimliğimizle Varız!Devam oku     KAFFED BAŞKANI YAŞAR ASLANKAYA’NIN AKP'YE TRANSFERİ HAKKINDA!Devam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 1 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

Paylaşmak ve Bütünleşmek İçin..

MERHABA,
Hayata ve olaylara insani yaklaşan ve her türlü sömürüye, sömürücülere karşı duran bizler, sizlerle daha fazla iç içe olabilmek ve karşılıklı olarak fikirlerimizi  paylaşabilmek adına buradayız.
Genelde insanlığın, özelde emeğin ve halklarımızın sömürülmesine, sürekli dezenformasyonlarla ve içerideki işbirlikçiler aracılığıyla farklı/yapay gruplara bölünüp güçsüzleşmemize dur demek adına, tüm demokrat insanlarımızın ve Çerkesler’in/Kafkasyalılar’ın ortak mücadele etmeleri noktasındaki düşünce ve kararlılığımız, bizleri Demokratik Çerkes Hareketi etrafında birleşmeye ve bütünleşmeye yönlendirdi.
ABD-AB ve RUS emperyallerine ve işbirlikçilerine karşı omuz omuza mücadele etmek hepimizin birincil ödevi olmalıdır.
Halklarımızın sürgünlerle dağıtılmış ve Dünya’nın neredeyse 50’ye yakın ülkesinde yaşamak zorunda bırakılmış olması, bizleri ortak mücadele etmekten alıkoymamalı, alıkoyamamalıdır. Tam tersine, bulunduğumuz her noktadan gelişmelere müdahil olarak, bu durumumuzu bir avantaja çevirmeliyiz. Dünyanın 50 ülkesinde ve Türkiye'nin 900'e yakın yerleşim bölgesinde halklarımızın emeği ve kimliği adına aynı anda ve istikrarlı bir şekilde aynı sesin çıkıyor olmasını, dostlarımızın bu güzel sese omuz vermesini düşünmek bile fevkalade güzel. Neden olmasın?
Her toplumun yoksulu ve kimlik bilincinden yoksunları olabilir, önemli olan bu temel sorunların çözüleceğine inanmak, çözümüne katkı sunmaktır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, yolumuz aydınlık olsun diyor, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.
Azmi Berberoğlu

 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes