Ana içeriğe git

İktidarı Ürküten Kaftancıoğlu'ndan AçıklamaDevam oku     DÇH NEDİR? NEDEN VAR?-Gujan CeyhanDevam oku     İKKD Worşer/Kengeş toplantısının 2.si yapıldı..Devam oku     TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri Devam oku     Üniversite biat etmezmiş! Külliyen yalan…-Murat SevinçDevam oku     2018'E DE BOYUN EĞMEDEN GİRİYORUZ!..Devam oku     Muhittin Ünal: “ZORUNLU BİR AÇIKLAMA”Devam oku     Kültür Tahribatına Dair Söyleyecek Sözümüz Var!-DÇH GençliğiDevam oku     Kem söz ve bir konuşma üzerine..-Adnan ÖzveriDevam oku     Biz neyiz? Ne değiliz?-Gujan CeyhanDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 3 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora
  • Tarkan Çakas

Kullanıcı girişi

EDİTORYAL'DEN ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Dostlar,
Bir süredir, demokratikcerkeshareketi@gmail.com mail adresimize gelen iletilere teknik bir nedenle ulaşamıyorduk. Artık bu sorun aşıldı.
Maillerin sayısından ve içeriğinden, çalışmalarımıza oldukça duyarlı olduğu görülen çok sayıda insanımıza zamanında yanıt veremediğimiz için özür dileriz.
DÇH-İletişim Birimi’nin bünyesinde olan “Editoryal”in grişimleri sonucu; tarafımıza ulaşan maillerin konuları itibariyle acil ve öncelikli olanlardan başlamak üzere talepleri karşılayabilmek için DÇH içinde bir görev paylaşımı yapıldı. DÇH’nin hem rutin işleyişi hem müdahil olmamızı gerektiren olağan/olağan dışı gündemler hem de birikmiş maillerden kaynaklı ek sorumluluk, takdir edersiniz ki bu gecikmeyi belirli bir zaman içerisinde sonuçlandırmayı zorunlu kılmaktadır.
Görüş, öneri, yapıcı eleştiri ve katkı talepleriyle DÇH’ye yoğun ilgilerinden dolayı dostlarımıza teşekkür eder, en güzel günlerde ve özgür alanlarda buluşmak dileğiyle esenlikler dileriz.
 
DÇH-Editöryal
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes