Ana içeriğe git

24 Haziran’ı Doğru Okumakla ve ‘Yakışanı Yapmakla’ Mükellefiz!Devam oku     DÇH 21 MAYIS METNİDevam oku     1 MAYIS’tan 24 Haziran'a Emeğin Yolundayız!Devam oku     Türkiye Çerkesleri Particiliğe, Yancılığa HAYIR Diyor!Devam oku     Kaffed'den Tetikçi Fuat Uğur'a İlişkin AçıklamaDevam oku     “Türkiye gider Mersine, eller gider tersine”: Akkuyu/Sinop… Devam oku     Kastelli’den ‘Dombili’ye: ‘Bizim Çiftlik’ Devam oku     8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     Panel: Değişen Rolü ile KadınDevam oku     SÜRGÜNLERİN ULUSU-Serdar Eren Devam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 2 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora

Kullanıcı girişi

EDİTORYAL'DEN ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Dostlar,
Bir süredir, demokratikcerkeshareketi@gmail.com mail adresimize gelen iletilere teknik bir nedenle ulaşamıyorduk. Artık bu sorun aşıldı.
Maillerin sayısından ve içeriğinden, çalışmalarımıza oldukça duyarlı olduğu görülen çok sayıda insanımıza zamanında yanıt veremediğimiz için özür dileriz.
DÇH-İletişim Birimi’nin bünyesinde olan “Editoryal”in grişimleri sonucu; tarafımıza ulaşan maillerin konuları itibariyle acil ve öncelikli olanlardan başlamak üzere talepleri karşılayabilmek için DÇH içinde bir görev paylaşımı yapıldı. DÇH’nin hem rutin işleyişi hem müdahil olmamızı gerektiren olağan/olağan dışı gündemler hem de birikmiş maillerden kaynaklı ek sorumluluk, takdir edersiniz ki bu gecikmeyi belirli bir zaman içerisinde sonuçlandırmayı zorunlu kılmaktadır.
Görüş, öneri, yapıcı eleştiri ve katkı talepleriyle DÇH’ye yoğun ilgilerinden dolayı dostlarımıza teşekkür eder, en güzel günlerde ve özgür alanlarda buluşmak dileğiyle esenlikler dileriz.
 
DÇH-Editöryal
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes