Ana içeriğe git

MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     EYT Tüm Toplumun Meselesidir!-Volkan DüzenliDevam oku     Bugün 30 Eylül: YAŞASIN ÖZGÜR ABHAZYA!..Devam oku     3. Havalimanı İşçileri Pervasızlığa İsyan Etti!Devam oku     12 Eylül Darbesi ve Darbe ÇocuklarıDevam oku     Gençlerin Adıgey Gezisinden Notlar-Adnan ArslanDevam oku     Sözmez Baykan'ı ve Mücadelesini Selamlıyoruz!.Devam oku     Ah o gemide ben de olsaydım…- Murat SevinçDevam oku     Rusya’nın Anadil Yasasına Karşı 126 Kurumdan Çağrı!Devam oku     Anadillerin Seçmeli Yapılmasıyla İlgili Forum’un ArdındanDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

EDİTORYAL'DEN ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Dostlar,
Bir süredir, demokratikcerkeshareketi@gmail.com mail adresimize gelen iletilere teknik bir nedenle ulaşamıyorduk. Artık bu sorun aşıldı.
Maillerin sayısından ve içeriğinden, çalışmalarımıza oldukça duyarlı olduğu görülen çok sayıda insanımıza zamanında yanıt veremediğimiz için özür dileriz.
DÇH-İletişim Birimi’nin bünyesinde olan “Editoryal”in grişimleri sonucu; tarafımıza ulaşan maillerin konuları itibariyle acil ve öncelikli olanlardan başlamak üzere talepleri karşılayabilmek için DÇH içinde bir görev paylaşımı yapıldı. DÇH’nin hem rutin işleyişi hem müdahil olmamızı gerektiren olağan/olağan dışı gündemler hem de birikmiş maillerden kaynaklı ek sorumluluk, takdir edersiniz ki bu gecikmeyi belirli bir zaman içerisinde sonuçlandırmayı zorunlu kılmaktadır.
Görüş, öneri, yapıcı eleştiri ve katkı talepleriyle DÇH’ye yoğun ilgilerinden dolayı dostlarımıza teşekkür eder, en güzel günlerde ve özgür alanlarda buluşmak dileğiyle esenlikler dileriz.
 
DÇH-Editöryal
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes