Ana içeriğe git

İktidarı Ürküten Kaftancıoğlu'ndan AçıklamaDevam oku     DÇH NEDİR? NEDEN VAR?-Gujan CeyhanDevam oku     İKKD Worşer/Kengeş toplantısının 2.si yapıldı..Devam oku     TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri Devam oku     Üniversite biat etmezmiş! Külliyen yalan…-Murat SevinçDevam oku     2018'E DE BOYUN EĞMEDEN GİRİYORUZ!..Devam oku     Muhittin Ünal: “ZORUNLU BİR AÇIKLAMA”Devam oku     Kültür Tahribatına Dair Söyleyecek Sözümüz Var!-DÇH GençliğiDevam oku     Kem söz ve bir konuşma üzerine..-Adnan ÖzveriDevam oku     Biz neyiz? Ne değiliz?-Gujan CeyhanDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 1 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora
  • Tarkan Çakas

Kullanıcı girişi

Sayın Okuyucu,

Merhaba,
DÇH’nin Ekim/2012 ayında yapılan merkezi toplantısında alınan karar gereği; DÇH emekçileri, yakın çevremiz ve halktan insanlarımız arasında dayanışma nüveleri oluşturmak, gündelik yaşamda karşılaşılan sorunlarda yan yana durmak adına “Sosyal İşler Birimi” kurulmuştur.
Sitemizin bu bölümünde; eğitim, sağlık, çalışma hayatı, düğün, cenaze v.b. alanlardaki gelişme ve ihtiyaçlardan herkesi haberdar etmek, iç iletişimi artırmak için duyurular yayınlanacaktır.
Bu bölüm, zaman içerisinde yakın çevremizin ve okuyucuların kendileri veya çevrelerinden insanların sosyal hayata dair durumlarıyla ilgili bizleri bilgilendirmeleri doğrultusunda düzenli bir akışa ulaşacaktır.
Toplumsal dayanışmaya katkılar sağlayacağını düşündüğümüz bu çalışmamızın, hayatın her alanında halklarımızın birliğine hizmet etmesinin umuduyla sizleri selamlarız.
 

Demokratik Çerkes Hareketi – Sosyal İşler Birimi

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes