Ana içeriğe git

Türkiye Çerkesleri Particiliğe, Yancılığa HAYIR Diyor!Devam oku     Kaffed'den Tetikçi Fuat Uğur'a İlişkin AçıklamaDevam oku     “Türkiye gider Mersine, eller gider tersine”: Akkuyu/Sinop… Devam oku     Kastelli’den ‘Dombili’ye: ‘Bizim Çiftlik’ Devam oku     8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     Panel: Değişen Rolü ile KadınDevam oku     SÜRGÜNLERİN ULUSU-Serdar Eren Devam oku     Forbes dergisi Türkiye'nin en zenginlerini açıkladı Devam oku     23 Şubat Sürgünü ve Güncel Karşılıkları!..Devam oku     DİSK-AR araştırması: “Türkiye İşçi Sınıfı Gerçeği” Devam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 3 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora

Kullanıcı girişi

Sayın Okuyucu,

Merhaba,
DÇH’nin Ekim/2012 ayında yapılan merkezi toplantısında alınan karar gereği; DÇH emekçileri, yakın çevremiz ve halktan insanlarımız arasında dayanışma nüveleri oluşturmak, gündelik yaşamda karşılaşılan sorunlarda yan yana durmak adına “Sosyal İşler Birimi” kurulmuştur.
Sitemizin bu bölümünde; eğitim, sağlık, çalışma hayatı, düğün, cenaze v.b. alanlardaki gelişme ve ihtiyaçlardan herkesi haberdar etmek, iç iletişimi artırmak için duyurular yayınlanacaktır.
Bu bölüm, zaman içerisinde yakın çevremizin ve okuyucuların kendileri veya çevrelerinden insanların sosyal hayata dair durumlarıyla ilgili bizleri bilgilendirmeleri doğrultusunda düzenli bir akışa ulaşacaktır.
Toplumsal dayanışmaya katkılar sağlayacağını düşündüğümüz bu çalışmamızın, hayatın her alanında halklarımızın birliğine hizmet etmesinin umuduyla sizleri selamlarız.
 

Demokratik Çerkes Hareketi – Sosyal İşler Birimi

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes