Ana içeriğe git

Sözmez Baykan'ı ve Mücadelesini Selamlıyoruz!.Devam oku     Ah o gemide ben de olsaydım…- Murat SevinçDevam oku     Rusya’nın Anadil Yasasına Karşı 126 Kurumdan Çağrı!Devam oku     Anadillerin Seçmeli Yapılmasıyla İlgili Forum’un ArdındanDevam oku     Güncel.. 'Adnan Hoca’dan ‘ahlaksız’a nasıl geldik!Devam oku     24 Haziran’ı Doğru Okumakla ve ‘Yakışanı Yapmakla’ Mükellefiz!Devam oku     DÇH 21 MAYIS METNİDevam oku     1 MAYIS’tan 24 Haziran'a Emeğin Yolundayız!Devam oku     Türkiye Çerkesleri Particiliğe, Yancılığa HAYIR Diyor!Devam oku     Kaffed'den Tetikçi Fuat Uğur'a İlişkin AçıklamaDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

Sayın Okuyucu,

Merhaba,
DÇH’nin Ekim/2012 ayında yapılan merkezi toplantısında alınan karar gereği; DÇH emekçileri, yakın çevremiz ve halktan insanlarımız arasında dayanışma nüveleri oluşturmak, gündelik yaşamda karşılaşılan sorunlarda yan yana durmak adına “Sosyal İşler Birimi” kurulmuştur.
Sitemizin bu bölümünde; eğitim, sağlık, çalışma hayatı, düğün, cenaze v.b. alanlardaki gelişme ve ihtiyaçlardan herkesi haberdar etmek, iç iletişimi artırmak için duyurular yayınlanacaktır.
Bu bölüm, zaman içerisinde yakın çevremizin ve okuyucuların kendileri veya çevrelerinden insanların sosyal hayata dair durumlarıyla ilgili bizleri bilgilendirmeleri doğrultusunda düzenli bir akışa ulaşacaktır.
Toplumsal dayanışmaya katkılar sağlayacağını düşündüğümüz bu çalışmamızın, hayatın her alanında halklarımızın birliğine hizmet etmesinin umuduyla sizleri selamlarız.
 

Demokratik Çerkes Hareketi – Sosyal İşler Birimi

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes