Ana içeriğe git

12 Eylül Darbesinin Nedenleri ve SonuçlarıDevam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     Bugün 30 Eylül: YAŞASIN ÖZGÜR ABHAZYA!..Devam oku     12 Eylül Darbesi ve Darbe ÇocuklarıDevam oku     8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     DÜN MADIMAK'I YAKTILAR, BUGÜN HER YERİ!Devam oku     21 MAYIS Soykırımdır, Sürgündür, Asimilasyondur!Devam oku     1 MAYIS’ta Emeğimizle ve Kimliğimizle Varız!Devam oku     KAFFED BAŞKANI YAŞAR ASLANKAYA’NIN AKP'YE TRANSFERİ HAKKINDA!Devam oku     MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

Sayın Okuyucu,

Merhaba,
DÇH’nin Ekim/2012 ayında yapılan merkezi toplantısında alınan karar gereği; DÇH emekçileri, yakın çevremiz ve halktan insanlarımız arasında dayanışma nüveleri oluşturmak, gündelik yaşamda karşılaşılan sorunlarda yan yana durmak adına “Sosyal İşler Birimi” kurulmuştur.
Sitemizin bu bölümünde; eğitim, sağlık, çalışma hayatı, düğün, cenaze v.b. alanlardaki gelişme ve ihtiyaçlardan herkesi haberdar etmek, iç iletişimi artırmak için duyurular yayınlanacaktır.
Bu bölüm, zaman içerisinde yakın çevremizin ve okuyucuların kendileri veya çevrelerinden insanların sosyal hayata dair durumlarıyla ilgili bizleri bilgilendirmeleri doğrultusunda düzenli bir akışa ulaşacaktır.
Toplumsal dayanışmaya katkılar sağlayacağını düşündüğümüz bu çalışmamızın, hayatın her alanında halklarımızın birliğine hizmet etmesinin umuduyla sizleri selamlarız.
 

Demokratik Çerkes Hareketi – Sosyal İşler Birimi

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes