Ana içeriğe git

BES’i Besleme, Krizin Faturasını Ödeme! Devam oku     Medet Önlü Duruşmaları Devam Ediyor!Devam oku     İktidarı Ürküten Kaftancıoğlu'ndan AçıklamaDevam oku     DÇH NEDİR? NEDEN VAR?-Gujan CeyhanDevam oku     İKKD Worşer/Kengeş toplantısının 2.si yapıldı..Devam oku     TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri Devam oku     Üniversite biat etmezmiş! Külliyen yalan…-Murat SevinçDevam oku     2018'E DE BOYUN EĞMEDEN GİRİYORUZ!..Devam oku     Muhittin Ünal: “ZORUNLU BİR AÇIKLAMA”Devam oku     Kültür Tahribatına Dair Söyleyecek Sözümüz Var!-DÇH GençliğiDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 1 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora
  • Tarkan Çakas

Kullanıcı girişi

Kaffed’den Adıgey Cumhuriyeti’nin 25. Yıl Kutlaması

5 Ekim 1990 tarihinde Adıgey’in statüsü özerk bölgeden cumhuriyete yükseltildi ve adı "Adıgey Özerk Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti" (Adıgeyskaya ASSR) oldu. Sovyetler Birliği dağıldıktan sonra, Rusya Federasyonu'nun federal bir birimi olarak 24 Mart 1992 tarihinde 'Adıgey Cumhuriyeti' (Respublika Adıgeya) adıyla yeniden kuruldu.
Buna istinaden 5 Ekim’de Kafkasya’da ve diasporada çeşitli kutlama etkinlikleri yapılıyor. Bu kapsamda Kaffed, Türkiye Diasporası’nda “25. Yıl Yemeği"düzenliyor..
Kaffed’in Davet Metni:
Sizleri kuruluş yıldönümü nedeni ile düzenlemiş olduğumuz geceye bekliyor,  Çerkes yemeklerinden oluşan menü ve Adıge müziklerinden oluşan zengin programla sevinci ve heyecanı birlikte paylaşmak istiyoruz.   
Ortak umutlarımızın büyütüldüğü nice yaşları birlikte kutlamak dileği ile “25. Yıl Yemeği"ne davetlisiniz.
 Tarih: 19 Kasım 2016 Saat: 19.00    
Yer: ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri   (1540. Sokak No: 58 100. Yıl 06530 ANKARA)
** Davetiyelerinizi Federasyonumuzdan temin edebilirsiniz.
** Davetiye Fiyatı 100 TL
Kafkas Dernekleri Federasyonu
Tel: (312) 222 8589 - 223 5159
e-posta: info@kaffed.org
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes