Ana içeriğe git

Ne Feto ne Akp, derdimiz bizim çimenler! Devam oku     Suriye’deki Kafkasya lejyonu: Kadirov’dan ötesi-Fehim TaştekinDevam oku     İnsanlığı Hedefleyen Suruç Katliamının 2. Yıldönümü!Devam oku     DÇH: Darbe Girişimi, Sonrası ve Olası GelişmelerDevam oku     Darbecileri Yaratan Vahşi Kapitalizm Bizi Bölüyor!Devam oku     Darbe Karşıtlığı Zafer Kaygın’ı Özgürleştirmekten Geçer!Devam oku     DÜN MADIMAK'I YAKTILAR, BUGÜN HER YERİ!Devam oku     PETKİM İşçileri, Hafta Tatili Yasası ve Adalet!Devam oku     Derneklerimiz Yeni Yönetim Kurullarını SeçtiDevam oku     Sivil İtaatsizliğin Dayanılmaz Cazibesi-Mine SöğütDevam oku     
 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 0 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora
  • Tarkan Çakas
  • Irmaknuh

Kullanıcı girişi

Derneklerimiz Yeni Yönetim Kurullarını Seçti

2017 Yılı Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren pek çok dernek; Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu üyeleri ile KAFFED delegelerini belirledi. Ankara, Samsun, Bursa, İstanbul-İKKD (Bağlarbaşı), İstanbul-Bahçelievler, Kayseri, Adana, Göksun ve Çorum derneklerinin yeni yönetim kurulları ve Kaffed delegeleri şu şekildedir.
♦ Ankara Çerkes Derneği:
Yönetim Kurulu: 1.Demir KIZILKAYA 2. Muhlis SUNGUR 3. Nurten ŞİMŞEK 4. Alaattin ZORLU 5.Şeneser TOKMAK 6.Hülya ÖZDEMİR 7.Süreyya EFE 8.Tuğçe ÖLMEZ 9.Birol MERAL
Kaffed Delegeleri: 1. Demir KIZILKAYA 2. Muhlis SUNGUR 3. Nurten ŞİMŞEK 4. Alaattin ZORLU 5. Birol MERAL 6. Hülya ÖZDEMİR 7. Samit TOKMAK 8. Cengiz EFE 9. Zafer SÜRER 10. Murat ÖZDEN 11. Yaşar GENEL 12. Tayyar KISAL 13. Tuğçe ÖLMEZ 14. Murat KERİM ERTAN 15. Ünal ANASOY 16. Perihan ALTIOK 17. Sinan SAYDAN 18. Sezai ZABUN 19. Tamer DUMAN 20. Hakan EKEN 21. Faruk GERGİN 22. Ender KANKOÇ 23. Ali ŞAHİN 24. Mahir NAZLIER 25. Şamil SUNGUR
♦ Samsun Çerkes Derneği:
Yönetim Kurulu: 1. Şıj Rahşan Erdoğan Yılmaz 2. Yeguaş Elif Topaç 3. Psıblane Nesren Şamil Kanşat 4. Merzey Nevzat Yavuz 5. Xevsay Eyüp Baloğlu
♦ Bursa Çerkes Kültür Derneği:
Yönetim Kurulu: 1. Şamil JANE 2. Hayri HOPBAÇ 3. Feridun AKÇAY 4. Mustafa SEVİM 5. Orhan GÖKTAŞ 6. Faruk KAÇMAZ 7. Başar KAPLAN
Kaffed Delegeleri: 1. Şamil JANE 2. Filiz ÇELİK 3. Levent TURGUT 4. Metin KILIÇ 5. Neşet YAVAŞ 6. Hayri HOPBAÇ 7. Yusuf Ziya ÖZENÇ 8. Özdemir ÖZKAN 9. Belgin BALCI 10. Feridun AKÇAY
♦ İstanbul Kafkas Kültür Derneği (Bağlarbaşı):
Yönetim Kurulu: 1. Şogen Ümit Dinçer 2. Altıdoka Funda Altıok Diyner 3. Athleskir Janberd Dinçer 4. Bızuğnukohatko Şeyma Kuş 5. Çüşha Timur Şahin 6. Hajkasım Tülin Özgül 7. Huştoko Nefin Çakır 8. K’eneth Dilru Genel 9. Kmza Murat Özkan 10. Mamhixh Setenay Yağmur 11. Melgosh Yüksel Nuri Güneş 12. Şıf Aydın Erken 13. Şumaf Gürkan Demirkol
Kaffed Delegeleri: 1. Anıl Ercan Sönmez 2. Asiye Yağan 3. Cankat Acı 4. Esen Bal 5. Fethi Özlü 6. Furkan Tolga Sevin 7. Hacı Ulus 8. Hava Karadaş 9. Hicran Bolat 11. Janberd Dinçer 12. Mahmut Nedim Özel 13. Mehmet Zahit Kuyumcu 14. Murat Özkan 15. Osman Özen 16. Özlem Aydemir 17. Suat Bolat 18. Şelale Yılal 19. Şeyma Kuş 20. Timur Şahin 21. Tülin Özgül 22. Ümit Dinçer 23. Ümit Duman 24. Vedat Cetgin 25. Yaşar Güven 26. Yüksel Nuri Güneş
♦ Bahçelievler Kafkas Çerkes Derneği-İstanbul:
Yönetim Kurulu: 1- Musa EKİNCİ 2- Erkan ŞENOL 3- Sema KILINÇ 4- Mehmet Erdem ÇAĞLAR 5- Orhan SAYGILI 6- Nusret KAFASIBÜYÜK 7- Hami KARAKAYA 8- Sunay IRMAK 9- Emre KUYUMCU
♦ Kayseri Kafkas Derneği:
Yönetim Kurulu: 1. Hayrettin SEYHAN 2. Doğan YAĞAN 3. Sedat SÜRÜCÜ 4. Ebru DEMİRKAN 5. Mehmet TAV 6. Neslihan KAPLAN 7. İbrahim ATAŞ 8. Çetin BAYKALDI 9. Hakan ÖZBERK 10. Hakan POLAT 11. Vedat ÖZDAĞ 12. Şemsettin İNCİ 13. Demet İNCİ 14. Ziya TAŞÇI 15. Berşan SALI 16. Ercan ERGÜN 17. Didem YILMAZ 18. Rıfat TOGAN 
♦ Adana Çerkes Kültür Derneği: Yönetim Kurulun’a 9 kadın üyenin seçilmesi, ilk kez bir kadın başkanın göreve gelmesi ve yönetim kurulunda 18 yaşında iki genç kadına görev verilmesi ilgiyle karşılandı.  
Yönetim Kurulu: 1. Aysel Ateş 2. Nejdet Önder 3. Alin Sezer 4. Nihat Altınay 5. Şule Şengül 6. Kadir Albayrak 7. Hediye Beşdok 8. Saynur Saygın 9. Ali Kemal Uğur 10. Emel Karapınar 11. Salih Sezer 12. Ayfer Kavas 13. Line Bozkurt 14. Dijan Balbay 
Kaffed Delegeleri: 1. Yaşar Yılmaz 2. Aysel Ateş 3. Muharrem Bilgici 4. İsmail Güneş 5. Metin Özdemir 6. Alin Sezer 7. Saynur Saygın 8. Nejdet Önder 9. Rafet Balkaroğlu
♦ Göksun Çerkes Kültür Derneği (Maraş):
Yönetim Kurulu: 1. Fatih SERİN 2. Kamil DEMİRCİ 3. Oğuzhan GÜNGÖR 4. Ersin YOLCU 5.
Ümit YAMAÇ 6. İlhan SEVİMLİ 7. Mehmet KURŞUN
Kaffed Delegeleri: 1. Fatih SERİN 2. Kamil DEMİRCİ 3. Fatih BOZKURT 4. Ümit YAMAÇ 5. Oğuzhan GÜNGÖR 6. Hüseyin Hayri KOÇ 7. Muhsin TUNA
♦ Çorum Kafkas Kültür Derneği:
Yönetim Kurulu: 1. Hatice Kaya 2. Yaşar Nugay 3. Keziban Kaya 4. Mustafa Ceylan 5. Leyla Özdemir 6. Mustafa Yıldız 7. Yunus Temir
 
Yukarıda belirtilen derneklerimizin ve diğer tüm derneklerimizin yönetimlerine ve emektarlarına başarılar dileriz. 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes