Ana içeriğe git

Güncel.. 'Adnan Hoca’dan ‘ahlaksız’a nasıl geldik!Devam oku     24 Haziran’ı Doğru Okumakla ve ‘Yakışanı Yapmakla’ Mükellefiz!Devam oku     DÇH 21 MAYIS METNİDevam oku     1 MAYIS’tan 24 Haziran'a Emeğin Yolundayız!Devam oku     Türkiye Çerkesleri Particiliğe, Yancılığa HAYIR Diyor!Devam oku     Kaffed'den Tetikçi Fuat Uğur'a İlişkin AçıklamaDevam oku     “Türkiye gider Mersine, eller gider tersine”: Akkuyu/Sinop… Devam oku     Kastelli’den ‘Dombili’ye: ‘Bizim Çiftlik’ Devam oku     8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ!Devam oku     Panel: Değişen Rolü ile KadınDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 2 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora

Kullanıcı girişi

TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri

Nitelikli içerik ve estetiğe her alanda en çok ihtiyacın olduğu bu dönemde içmimar dostlarımıza başarılar diliyor, meslek odasından bir emektarın Pazar günü yapılacak seçimlere ilişkin çağrısını yayınlıyoruz.
Değerli Meslektaşlarımıza ve Kamuoyuna,
TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube 4. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerine İdeal Liste olarak adayız. Dayanışma, heyecan ve azimle odamızı çok daha güçlü yarınlara taşımaya bizler hazırız.
14 Ocak 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerde desteğinizi bekliyoruz. 
Ancak bir önceki gün Genel Kurulda bulunmanız da çok önemli. Bekliyoruz.
* Genel Kurul: 13 Ocak 2018 Cumartesi saat 10.00'da Neva Palas Hotel, Esat Cad. No:32 Küçükesat-Ankara adresinde yapılacak.
* Seçimler: 14 Ocak 2018 Pazar günü 09:00–17:00 saatlerinde aynı adreste gerçekleştirilecektir.
 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes