Ana içeriğe git

MAHMUT ÖZDEN'in Katilleri Halka Açıklansın!Devam oku     EYT Tüm Toplumun Meselesidir!-Volkan DüzenliDevam oku     Bugün 30 Eylül: YAŞASIN ÖZGÜR ABHAZYA!..Devam oku     3. Havalimanı İşçileri Pervasızlığa İsyan Etti!Devam oku     12 Eylül Darbesi ve Darbe ÇocuklarıDevam oku     Gençlerin Adıgey Gezisinden Notlar-Adnan ArslanDevam oku     Sözmez Baykan'ı ve Mücadelesini Selamlıyoruz!.Devam oku     Ah o gemide ben de olsaydım…- Murat SevinçDevam oku     Rusya’nın Anadil Yasasına Karşı 126 Kurumdan Çağrı!Devam oku     Anadillerin Seçmeli Yapılmasıyla İlgili Forum’un ArdındanDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 0 kullanıcı ve 2 ziyaretçi çevrim içi.

Kimler yeni

  • cerkes19
  • Kamilatam
  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay

Kullanıcı girişi

TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri

Nitelikli içerik ve estetiğe her alanda en çok ihtiyacın olduğu bu dönemde içmimar dostlarımıza başarılar diliyor, meslek odasından bir emektarın Pazar günü yapılacak seçimlere ilişkin çağrısını yayınlıyoruz.
Değerli Meslektaşlarımıza ve Kamuoyuna,
TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube 4. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerine İdeal Liste olarak adayız. Dayanışma, heyecan ve azimle odamızı çok daha güçlü yarınlara taşımaya bizler hazırız.
14 Ocak 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerde desteğinizi bekliyoruz. 
Ancak bir önceki gün Genel Kurulda bulunmanız da çok önemli. Bekliyoruz.
* Genel Kurul: 13 Ocak 2018 Cumartesi saat 10.00'da Neva Palas Hotel, Esat Cad. No:32 Küçükesat-Ankara adresinde yapılacak.
* Seçimler: 14 Ocak 2018 Pazar günü 09:00–17:00 saatlerinde aynı adreste gerçekleştirilecektir.
 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes