Ana içeriğe git

İktidarı Ürküten Kaftancıoğlu'ndan AçıklamaDevam oku     DÇH NEDİR? NEDEN VAR?-Gujan CeyhanDevam oku     İKKD Worşer/Kengeş toplantısının 2.si yapıldı..Devam oku     TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri Devam oku     Üniversite biat etmezmiş! Külliyen yalan…-Murat SevinçDevam oku     2018'E DE BOYUN EĞMEDEN GİRİYORUZ!..Devam oku     Muhittin Ünal: “ZORUNLU BİR AÇIKLAMA”Devam oku     Kültür Tahribatına Dair Söyleyecek Sözümüz Var!-DÇH GençliğiDevam oku     Kem söz ve bir konuşma üzerine..-Adnan ÖzveriDevam oku     Biz neyiz? Ne değiliz?-Gujan CeyhanDevam oku     

 

Kimler çevrim içi

Şu an 1 kullanıcı ve 6 ziyaretçi çevrim içi.

Çevrim içi kullanıcılar

  • DÇH-İletişim

Kimler yeni

  • dorukb
  • Ozcan Sanbay
  • Arslanbay
  • ehayatibora
  • Tarkan Çakas

Kullanıcı girişi

TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube Seçimleri

Nitelikli içerik ve estetiğe her alanda en çok ihtiyacın olduğu bu dönemde içmimar dostlarımıza başarılar diliyor, meslek odasından bir emektarın Pazar günü yapılacak seçimlere ilişkin çağrısını yayınlıyoruz.
Değerli Meslektaşlarımıza ve Kamuoyuna,
TMMOB İçmimarlar Odası Ankara Şube 4. Dönem Yönetim Kurulu seçimlerine İdeal Liste olarak adayız. Dayanışma, heyecan ve azimle odamızı çok daha güçlü yarınlara taşımaya bizler hazırız.
14 Ocak 2018 Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerde desteğinizi bekliyoruz. 
Ancak bir önceki gün Genel Kurulda bulunmanız da çok önemli. Bekliyoruz.
* Genel Kurul: 13 Ocak 2018 Cumartesi saat 10.00'da Neva Palas Hotel, Esat Cad. No:32 Küçükesat-Ankara adresinde yapılacak.
* Seçimler: 14 Ocak 2018 Pazar günü 09:00–17:00 saatlerinde aynı adreste gerçekleştirilecektir.
 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes